Hakkımızda

AASDDeniz Sanat Evi 2009 yılında Denizli den Iğdır a öğretmen olarak gelen Deniz Yurdabak tarafından kurulmuştur. Denizli de ne ise İstanbul da ne ise Ankara da ne ise, Iğdır da da aynı kalite olacak yaklaşımıyla kendisini geliştirmiş, her zaman en iyi öğretmenlerle çalışmış, her zaman en iyi kursu en iyi öğretimi hedeflemiş, her zaman en iyi marka müzik aletlerinin bölge bayiliğine soyunmuş, güçlü markaların temsilciliğini güçlü bir şekilde alarak ve internet fiyatının dahi altına satmayı tahattüt etmiş bir firmadır.

Kurslarımız her zaman konusunda uzman ve Türkiye nin en iyi üniversitelerinin müzik öğretmenliği bölümlerini bitirmiş müzik öğretmenleri tarafından verilmektedir. Kalitesinden hiç bir zaman ödün vermeyen Deniz Sanat Evi Iğdır da yaşayan herkesin taktir ile karşıladığı nadir kuruluşların başında gelmektedir.


AASDNEDEN BİZ ?

Deniz Sanat Evinin tüm çalışanları konservatuvar mezunudur. Denizli li bir öğretmen tarafından kurulduğu için çalışma sistemi tamamen batıdaki gibidir.Merdiven altı ürünleri satmaz. Ünlü Markaların bölge temsiLcisidir. Temsilciliklerini çok güçlü aldığı için parakende fiyatları en ucuz internet fiyatının bile altındadır.Nota ile öğretir. Öğretmenlerinin hepsi Müzik öğretmenidir. Kurslarında asla ve asla kaliteden ödün vermez.  Derslerini birebir düzenler, toplu ders düzenleyip çok para kazanma kalitesizliğine sahip değildir, derslerini birebir özel olarak düzenler ve kişiye göre program hazırlar.